Готелі "Альфа", "Аполлон"

 
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color

Альфа - Аполлон - L&M - не просто готелі

 

Готель "Альфа"

Готель є хорошим вибором як для родин з дітьми, котрим наша кухня пропонує дитячі меню, так і діловим людям, котрі обрали Мукачево, як ціль для бізнесу – готель диспонує великим конференцзалом для ділових зустрічей і нарад.

 

Готель "Аполлон"

Готель знаходиться на одній із затишних і тихих мукачівських вулиць, неподалік залізничного вокзалу, тому безперечно буде знахідкою для тих, хто віддає перевагу відпочинку далеко від людного середовища.
Головна
Послуги Надрукувати Надіслати ел. поштою

Для тих, хто приїхав до Мукачева для проведення ділових зустрічей, семінарів чи конференцій "Альфа" пропонує конференцзал на 70 місць. Просторе приміщення, варіабільність та технічне оснащення допоможуть зробити вам і вашим партнерам спілкування більш приємним, та в атмосфері сприятній для важливих рішень.

Якщо ж захочете потім ще порозмовляти і одночасно розважатись в неформальній та елегантній формі – до ваших послуг є у "Альфі" російський більярд.

Сауна є чудовим відпочинком не тільки для тіла. А сауна у "Альфі" може послужити місцем для приємних зустрічей. Безперечно послужить вам і великий бассейн, за вашим бажанням є можливість замовити масаж.

В перукарні та салоні краси, розташованих на території готелю, досвідчені руки майстрів допоможуть вам приготуватись до урочистих подій або зустрічей, вибрати нову зачіску, додати вашій елегантності особливого надиху.

Вартість послуг можна переглянути у розділі "Ціни". 

Сауна, басейн
Російський більярд
Перукарня
Жіночий салон краси
Конференц-зал на 70 місць

Більярд, сауна:

Більярд, саунаБільярд, саунаБільярд, саунаБільярд, сауна

Конференц-зал:

Конференц-залКонференц-зал  

 
< Попередн.   Наступн. >

alfa-apollon.com.ua